info
عکس خودپردازبانک تجارت
category

خودپردازبانک تجارت محله اوین، تهران

خودپرداز

درباره‌ی خودپردازبانک تجارت

خودپردازبانک تجارت (خودپرداز) در محله اوین تهران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از نه خودپرداز در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار ولنجک و همچنین دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی، پژوهشگاه ابن سینا، مرکز رشد و کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید بهشتی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپردازبانک تجارت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک گردشگری
  دکتر مقدم (14)
 • خودپرداز بانک سامان
  دکتر مقدم (14)، بین امیرآبادی و دکتر فرهنگ
 • خودپرداز بانک شهر
  امیرآبادی، بین استاد فیرحی و دکتر حجازی
 • خودپرداز بانک شهر
  امیرآبادی، استاد فیرحی (18)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مملی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپردازبانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپردازبانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپردازبانک تجارت ندارد.
  neshan logo