info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
category

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو محله اوین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو (ایستگاه اتوبوس) در محله اوین تهران و خیابان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهیه غذای زعفرانیه، رستوران زعفرانیه، نان شیرینی سرگل، گل فروشی زعفرانیه و دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو تهران، شهر تهران، محله اوین است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه، بین نوفرستی و میدان شهریاری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گلستان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402

  ساعت نداره ون کی میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دانشجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کشاورزی
  بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بزرگراه شهید چمران، شیراز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه، بین نوفرستی و میدان شهریاری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo