info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار روز
category

ایستگاه اتوبوس بازار روز محله درکه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار روز

ایستگاه اتوبوس بازار روز (ایستگاه اتوبوس) در محله درکه تهران و خیابان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران دکتر کباب، امامزاده مطیب (ع)، آشپزخانه حسینه بزرگ اوین، پیتزا ونیز و برج های دوقلو کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار روز تهران

ایستگاه اتوبوس بازار روز تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله درکه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازار روز تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پارس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بازار روز تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار روز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران
  دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار روز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار روز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار روز ندارد.
  neshan logo