info
عکس ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
category

ایستگاه اتوبوس شاه حسینی محله درکه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاه حسینی

ایستگاه اتوبوس شاه حسینی (ایستگاه اتوبوس) در محله درکه تهران و خیابان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان کوهسار، سوپر مارکت توچال، ایستگاه اتوبوس شاه حسینی، گوشت سعادت و پارک درکه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاه حسینی تهران

ایستگاه اتوبوس شاه حسینی تهران در شهر تهران، محله درکه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شاه حسینی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ملایک اوین قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شاه حسینی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاه حسینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه
 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  دانشجو، بعد از البرز
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاه حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاه حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاه حسینی ندارد.
  neshan logo