info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند
category

ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند محله اوین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند

ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند (ایستگاه اتوبوس) در محله اوین تهران و خیابان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سیب 360، تهیه غذای زعفرانیه، کافه کتاب بهشت، رستوران دکتر کباب و میدان تره بار اوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند تهران

ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اوین پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه بروید. ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس پارس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید جلالوند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی
  بزرگراه شهید چمران، شیراز، فضل الله
 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند ندارد.
  neshan logo