info
عکس سوپر مارکت توچال
category

سوپر مارکت توچال (محله درکه، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت توچال

سوپر مارکت توچال (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله درکه تهران و خیابان درکه واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگکی، هایپر میوه کوهستان، کافه کلپچ، پیتزا شاوور و اوین تاکسی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت توچال واقع شده‌اند:

 • سوپر مینی مارکت
  عدالت، عدالت دوم
 • سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه
  دانشجو، باغ
 • سوپر یاس عمو حسن
  درکه، بین غنچه و کوهپایه
 • سوپر یاس درکه
  درکه، کوهپایه
 • سوپر توچال
  درکه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mona (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت توچال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت توچال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت توچال ندارد.
  neshan logo