info
عکس تاکسی سرویس ملایک اوین
category

تاکسی سرویس ملایک اوین محله اوین، تهران

تاکسی تلفنی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی سرویس ملایک اوین

تاکسی سرویس ملایک اوین (تاکسی تلفنی) در محله اوین تهران و خیابان آسیاب واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران دکتر کباب، داروخانه شبانه روزی دکتر سعیدی، امامزاده مطیب (ع)، طباخی اوین و آشپزخانه حسینه بزرگ اوین قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس ملایک اوین واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس پارس
  بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی، بعد از دانشجو
 • آژانس گلستان
  بزرگراه شهید چمران، غیاثی، بین گلستان و جوارین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباسی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس ملایک اوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس ملایک اوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس ملایک اوین ندارد.
  neshan logo