عکس ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شاه حسینی (محله درکه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، درکه

موقعیت ایستگاه اتوبوس شاه حسینی در محله درکه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شاه حسینی (ایستگاه اتوبوس) در محله درکه تهران و خیابان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شاه حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاه حسینی

در شهر تهران، محله درکه خیابان درکه، ایستگاه اتوبوس شاه حسینی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در درکه قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شاه حسینی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس ملایک اوین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، درکه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاه حسینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بعد از یاسمن هفتم
 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاه حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاه حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاه حسینی ندارد.
  neshan logo