info
عکس ایستگاه اتوبوس کشاورزی
category

ایستگاه اتوبوس کشاورزی محله محمودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کشاورزی

ایستگاه اتوبوس کشاورزی (ایستگاه اتوبوس) در محله محمودیه تهران و خیابان مقدس اردبیلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله محمودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید میلان و همچنین دفتر دکتر محمود احمدی نژاد، کلانتری 163 ولنجک، لوتوس، بانک سامان و مرکز تخصصی درد و توانبخشی سدار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کشاورزی تهران

در شهر تهران، محله محمودیه ، ایستگاه اتوبوس کشاورزی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کشاورزی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

داریوش تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کشاورزی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کشاورزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بین میدان شهریاری و اعرابی
 • ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
  بزرگراه شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کشاورزی ندارد.
  neshan logo