info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان الف
category

ایستگاه اتوبوس میدان الف محله ولنجک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان الف

ایستگاه اتوبوس میدان الف (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان مقدس اردبیلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم و مرکز خرید پالادیوم و همچنین شیرینی الف، رستوران بارولا، شرکت آجر نسوز نما آذرخش، سفارت ژاپن و مرکز خرید میلان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان الف تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان الف تهران، شهر تهران، محله ولنجک است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی، بین سنگر و عمید بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان الف تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید مدرن تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان الف تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان الف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک وی
  ولیعصر، بین شهید قریشی و خاکزاد
 • ایستگاه اتوبوس پایانه افشار تخلیه
  بزرگراه مدرس، پل پارک وی
 • ایستگاه اتوبوس پسیان
  ولیعصر، بین پسیان و ولی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان الف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان الف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان الف ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی، بین سنگر و عمید
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo