info
عکس وورک پلیث
category

وورک پلیث محله علم و صنعت، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی وورک پلیث

وورک پلیث (بازار و مرکز خرید) در محله علم و صنعت تهران و خیابان سی متری ملک لو واقع شده است. این مجتمع یکی از نه بازار و مرکز خرید در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهر کودک شاپرک و مرکز خرید شاپرک و همچنین نمایندگی سایپا - مسیبی، جاست B، گل فروشی رضایی، کباب سرای سنتی ایران (مهر و ماه) و دانشکده مهندسی راه آهن قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده وورک پلیث واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری یاس
  هنگام، شهید دلواری، بین تکاوران و بلوار آزادگان
 • هفت تن
  بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، بین بهمن و اخلاقی هفتاد و دو
 • پاساژ زمرد
  هنگام، تکاوران، بین هفتم مرکزی و ششم مرکزی
 • امن آسا سپینود
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، یعقوبی
 • راسته و بورس مبلمان و لوازم چوبی
  (4.0)
  هنگام، دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خباززاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی وورک پلیث اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد وورک پلیث در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه وورک پلیث ندارد.
  neshan logo