info
عکس بستنی طعمی نو شعبه انقلاب
category

بستنی طعمی نو شعبه انقلاب محله نصرت، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بستنی طعمی نو شعبه انقلاب

بستنی طعمی نو شعبه انقلاب (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله نصرت تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این مکان یکی از هفت آبمیوه و بستنی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع اداری تجاری جمالزاده و همچنین رستوران نصرت، پارکینگ طبقاتی مهرسان، کافه روتین بوک، مرکز مشاوره دانشگاه تهران و مجتمع تجاری و اداری مهرسان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی طعمی نو شعبه انقلاب واقع شده‌اند:

 • ویتامین سرای بهاران
  آزادی، بین خالقی و جمالزاده
 • کافه بستنی چتر
  آزادی، مهرناز
 • کافه دانشگاه تهران
  (5.0)
  کارگر شمالی، فروزانفر
 • آبمیوه و بستنی انرژی پلاس
  (5.0)
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • آبمیوه فروشی مصطفی
  (4.0)
  بلوار کشاورز، جمالزاده شمالی، تقاطع نصرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط dehghan (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی طعمی نو شعبه انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی طعمی نو شعبه انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی طعمی نو شعبه انقلاب ندارد.
  neshan logo