info
عکس دانشکده علوم زیستی
category

دانشکده علوم زیستی محله کوهسار، تهران

دانشکده

درباره‌ی دانشکده علوم زیستی

دانشکده علوم زیستی (دانشکده) در محله کوهسار تهران و بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا واقع شده است. این مرکز یکی از هفت دانشکده در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران شمال، ورودی پارکینگ واحد خواهران دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه، مقبره شهدای گمنام دانشگاه آزاد تهران شمال، پژوهشکده مرکزی دانشگاه آزاد و نانوایی بربری سنتی قرار گرفته است.
سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده علوم زیستی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده علوم زیستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده علوم زیستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده علوم زیستی ندارد.
neshan logo