info
عکس مجموعه ورزشی شهدای سپاه روح الله
category

مجموعه ورزشی شهدای سپاه روح الله محله شهرک پردیس یک، اراک

سالن و مجموعه ورزشی

درباره‌ی مجموعه ورزشی شهدای سپاه روح الله

مجموعه ورزشی شهدای سپاه روح الله (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهرک پردیس یک اراک و بلوار دکتر اسماعیل آشتیانی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله شهرک پردیس یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و بازارچه پردیس یک و همچنین فست فود تک، فروشگاه دلبرانه، املاک فراهانی، فتیر سنتی پردیسان و پیراهن کارمند جامه سجادی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده مجموعه ورزشی شهدای سپاه روح الله واقع شده‌اند:

 • شهید رسولی نیروی انتظامی
  بزرگراه امام علی، رشادت، وهب
 • باشگاه ورزشی طراوت
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، بین هجده متری و یاسمن 2
 • باشگاه ورزشی تعادل
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله، بین لاله 4 و 5
 • سالن ۹دی
  (5.0)
  بسیج مستضعفین، بین بلوار دکتر اسماعیل آشتیانی و بلوار آنجفی
 • باشگاه های رزمی شهرداری اراک
  (5.0)
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehrdad (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه ورزشی شهدای سپاه روح الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه ورزشی شهدای سپاه روح الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه ورزشی شهدای سپاه روح الله ندارد.
  neshan logo