info
عکس سبزی آماده پونه
category

سبزی آماده پونه محله سر دوراه، یزد

میوه و سبزی فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سبزی آماده پونه

سبزی آماده پونه (میوه و سبزی فروشی) در محله سر دوراه یزد و میدان باهنر واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه میوه و سبزی فروشی در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین بابا بستنی، دامپزشکی دکتر چاشنه گیر، بانک نرم افزار سی دی 2002، فروشگاه عابدینی و ساندویچ یاسین قرار گرفته است.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده سبزی آماده پونه واقع شده‌اند:

 • سبزی سرای یاس
  شهید عابدی، بین عماد و شبنم
 • سبزی سالم نیشابور
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 19 و منصب دار
 • سبزیجات آماده طبخ عرفان
  شهید صدوقی جنوبی، بین گل افشان و مهتاب 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طزرجانی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سبزی آماده پونه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سبزی آماده پونه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سبزی آماده پونه ندارد.
  neshan logo