info
عکس مطب دکتر زهرا اسکافی ثابت
category

مطب دکتر زهرا اسکافی ثابت محله حسین اباد، رشت

مطب پزشک
5.0
1 رای

درباره‌ی مطب دکتر زهرا اسکافی ثابت

مطب دکتر زهرا اسکافی ثابت (مطب پزشک) در محله حسین اباد رشت و خیابان گلستان واقع شده است. این مطب یکی از ده مطب پزشک در محله حسین اباد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی فروشی اکبر مشتی، املاک آبان، دفتر خدمات مسافرتی گیلان هما، دوربین مدار بسته چشم پنهان و مرکز تخصصی جراحی پاستور قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر زهرا اسکافی ثابت واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر عادل ملک نیا
  بلوار توحید، بین پاییز و مریم
 • دکتر امیر پوررجبی متخصص اعصاب و روان
  بلوار نماز، بین سوگند و نرگس
 • مطب دکترمحمدسعیدسعیدپور
  بلوار اردشیری، بلوار نماز
 • دکتر امین شفارودی - فوق تخصص گوارش وکبد
  بلوار اردشیری، بلوار نماز
 • دکتر سالومه صفار
  بلوار اردشیری، شاهد یکم، بین 93 و 91
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نشانک (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر زهرا اسکافی ثابت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر زهرا اسکافی ثابت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر زهرا اسکافی ثابت ندارد.
  neshan logo