info
عکس شرکت کیمیاپردازآریا
category

شرکت کیمیاپردازآریا محله ایرانشهر، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت کیمیاپردازآریا

شرکت کیمیاپردازآریا (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله ایرانشهر تهران و خیابان نوشهر واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و پنج فروشگاه لوازم الکترونیک در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه ماشین های اداری سفیر و کارواندیشه نوآور و همچنین رستوران دیزی سرا، کافه تایپ، خشکشویی پاکان، مسجد الرحمن و شرکت بیسکویت گرجی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت کیمیاپردازآریا تهران

فروشگاه شرکت کیمیاپردازآریا تهران در شهر تهران، محله ایرانشهر و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02183373 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه شرکت کیمیاپردازآریا تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به ماشین های اداری پرنس دیتا، فروشگاه ایمن موج و شرکت ارتباطات بارمان اشاره کرد.

چطور به فروشگاه شرکت کیمیاپردازآریا تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت کیمیاپردازآریا تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو هفت تیر که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه شرکت کیمیاپردازآریا تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شرکت کیمیاپردازآریا تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه شرکت کیمیاپردازآریا تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده شرکت کیمیاپردازآریا واقع شده‌اند:

 • ماشین های اداری پرنس دیتا
  فردوسی، انقلاب اسلامی
 • فروشگاه ایمن موج
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین جلیلی و قره گوزلو
 • شرکت ارتباطات بارمان
  میرزای شیرازی، خدری
 • الکتریکی قاسمی
  کریمخان زند، خردمند شمالی، بین هجدهم و چهاردهم
 • گروه رایمند
  مفتح جنوبی، سمیه، ابتدای سمیه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عرفانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت کیمیاپردازآریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت کیمیاپردازآریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت کیمیاپردازآریا ندارد.
  neshan logo