info
عکس کانون بازنشستگان کشوری استان یزدعکس کانون بازنشستگان کشوری استان یزد
category

کانون بازنشستگان کشوری استان یزد محله آزمایشگاه مرکزی، یزد

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی کانون بازنشستگان کشوری استان یزد

کانون بازنشستگان کشوری استان یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله آزمایشگاه مرکزی یزد و خیابان زمانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و تالار سرور زرتشتیان و همچنین سونوگرافی دکتر عقیلی، شرکت بهساز سیستم یزد، آش وحلیم باغ گندم، دنیای شبکه یزد و باشگاه ورزشی عدالت قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده کانون بازنشستگان کشوری استان یزد واقع شده‌اند:

 • کارگزاری ارمغان
  فرخی، اورژانس کلانتری، شهید نادر کتیرایی
 • اداره تشخیص هویت
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره آگاهی یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره اماکن یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • خبرگزاری جمهوری اسلامی استان یزد
  طالقانی، سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ISATIS (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کانون بازنشستگان کشوری استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کانون بازنشستگان کشوری استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کانون بازنشستگان کشوری استان یزد ندارد.
  neshan logo