info
عکس کارگزاری ارمغان
category

کارگزاری ارمغان محله حنا، یزد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کارگزاری ارمغان

کارگزاری ارمغان (اداره و سازمان دولتی) در محله حنا یزد و خیابان شهید نادر کتیرایی واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و پاساژ کویتی ها و همچنین دبیرستان رسولیان، موسسه زبان های خارجی بوعلی سینای یزد، سرای مسافر ایثار یزد، مرکز تخصصی طب کار بیمارستان رهنمون و ام آر آی سبحان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده کارگزاری ارمغان واقع شده‌اند:

 • کانون بازنشستگان کشوری استان یزد
  طالقانی، زمانی، بین بهشتی 10 و وامق
 • اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد
  منتظر قائم، نصیری، بین 17 شهریور و گلشن
 • اتحادیه صنف بافندگان فرش دستباف
  امام خمینی، بالا، هادی
 • اداره تشخیص هویت
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره آگاهی یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alipishdad (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارگزاری ارمغان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارگزاری ارمغان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارگزاری ارمغان ندارد.
  neshan logo