عکس هایپر نگین ظفر
مشاهده در نقشه نشان
category

هایپر نگین ظفر (محله ونک، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، وحید دستگردی

موقعیت هایپر نگین ظفر در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

هایپر نگین ظفر (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ونک تهران و خیابان وحید دستگردی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین شرکت ابر آروان، موسسه عصر کلام زنگنه، کافه دوران، بوستان صبا و کافه رستوران ماندلا قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، وحید دستگردی

تلفن تماس: 02122270087


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر نگین ظفر واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت نفت
  بلوار میرداماد، دکتر مصدق شمالی، بین هفتم و صفویان
 • سوپر مارکت
  ولیعصر، بین بهرامی و اسفندیار
 • سوپرمارکت
  ولیعصر، یزدان پناه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهرداد (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر نگین ظفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر نگین ظفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر نگین ظفر ندارد.
  neshan logo