info
عکس دیلی مارکت
category

دیلی مارکت محله آسنجان، اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
4 رای

درباره‌ی دیلی مارکت

دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آسنجان اصفهان و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله آسنجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین فست‌ فود کاریز چیکن، داروخانه دکتر مستقل، استخر ساحل (جی) اصفهان، فروشگاه شیرینی انار شعبه 1 و کارواش ایرانیان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه دیلی مارکت اصفهان

فروشگاه دیلی مارکت اصفهان در شهر اصفهان، محله آسنجان، واقع شده است. فروشگاه دیلی مارکت اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله آسنجان به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه افق کوروش (لاهور)، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه شیرین عسل شعبه جی هستند.

چطور به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده دیلی مارکت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش (لاهور)
  لاهور، بین بی سیم و 17 شهریور
 • فروشگاه افق کوروش
  لاهور، بلال غربی، بین خداداد و نکته دان
 • فروشگاه شیرین عسل شعبه جی
  (5.0)
  جی غربی، بین میدان احمدآباد و مهرداد
 • فروشگاه افق کورش
  (4.5)
  پروین اعتصامی، شهید خیرالهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Parsa in Persia (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دیلی مارکت ندارد.
  neshan logo