info
عکس ایستگاه اتوبوس قوامین
category

ایستگاه اتوبوس قوامین محله آسنجان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قوامین

ایستگاه اتوبوس قوامین (ایستگاه اتوبوس) در محله آسنجان اصفهان و خیابان نرگس واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله آسنجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین فلافل فلامک، استخر ساحل (جی) اصفهان، پارکینگ لاهور، کارواش ایرانیان و برق فاراده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قوامین اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس قوامین اصفهان، شهر اصفهان، محله آسنجان است. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، نرگس قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس قوامین اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس حمزه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قوامین اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قوامین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهید آقابابایی، بعد از گلها 1
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول
  پروین اعتصامی، آل خجند، بین شهید مسعود صدر و نظام الملک
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  لاهور، بین طاووس و مدائن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قوامین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قوامین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قوامین ندارد.
  neshan logo