info
عکس مجتمع فدک
category

مجتمع فدک محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی مجتمع فدک

مجتمع فدک (رستوران) در محله مسعودیه تهران و خیابان رحیمی واقع شده است. این رستوران یکی از یازده رستوران در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اطمینان ایرانیان و همچنین بوستان همتیان، دبیرستان متوسطه اول زکریای رازی، آموزشگاه رانندگی هدایت، باشگاه ایران زمین و کابینت سازی میلان چوب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران مجتمع فدک تهران

این رستوران در‌ شهرتهران بهتاش صفت، رحیمی، قرار گرفته است.

رستوران مجتمع فدک تهران یکی از رستوران‌های محبوب در محله مسعودیه است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری از جمله رستوران سنتی شب خورشید، مطبخ خانه سلطانی و سفره‌خانه سنتی قرار دارند. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله مسعودیه کافه لیون، کافه فیکا و کافه امید هستند که در نزدیکی رستوران مجتمع فدک تهران قرار گرفته اند.

چطور به رستوران مجتمع فدک تهران برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران مجتمع فدک تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق نقشه آنلاین نشان دریافت کنید. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

از امتیازهای خوب رستوران مجتمع فدک تهران این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه اتوبوس پارک والفجر نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران مجتمع فدک تهران می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. در صورتی که به رستوران مجتمع فدک تهران رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده مجتمع فدک واقع شده‌اند:

 • رستوران سنتی شب خورشید
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، بین خاتم الانبیا و مسجد الحسین
 • مطبخ خانه سلطانی
  ابومسلم خراسانی، سلطانی
 • سفره‌خانه سنتی
  شهید محسن قدیانی، بین نجفی مقدم و شهید محمدرضا صوفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط RahmanZade (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 11 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع فدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع فدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع فدک ندارد.
  neshan logo