info
عکس کافه سیرو
category

کافه سیرو محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی کافه سیرو

کافه سیرو (کافی‌شاپ) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان نسترن شرقی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پنجاه و چهار کافی‌شاپ در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساندویچ ژوزف، چاپ آقا، کافه هات چاکلت، شمیران پرواز و برگر سیزده قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه سیرو تهران

کافی شاپ کافه سیرو تهران در شهر تهران محله نیلوفر - شهید قندی قرار دارد. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی، نسترن شرقی، بین رهبر و عشقیار قرار دارد.

کافی شاپ کافه سیرو تهران از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله نیلوفر - شهید قندی است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافه سیرو تهران برویم؟

کافی شاپ کافه سیرو تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس هویزه قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو سهروردی پیاده شوید. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه سیرو تهران را انتخاب کنید. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافه سیرو تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه سیرو واقع شده‌اند:

 • کافه کالین
  سهروردی شمالی، توپچی
 • کافه فست فود ایتالیایی هیاهو
  سهروردی شمالی، بین محبی و توپچی
 • قهوه فروشی
  سهروردی شمالی، نقدی
 • کافه تریا
  بهشتی، بین یوسفی و صابونچی
 • کافه بارونا
  بهشتی، بین یوسفی و صابونچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه سیرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه سیرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه سیرو ندارد.
  neshan logo