info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه
category

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه (محله نیلوفر - شهید قندی، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، قنبرزاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، بوستان قنبرزاده، ورودی مترو ایستگاه مصلی، خودپرداز بانک دی و باشگاه ورزشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تهران

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید سلیمانی، قنبرزاده بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهيد همت است. همچنین تاکسی سرویس مرکوری (کد 150) را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرعماد
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  شهید بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس مصلی
  بزرگراه شهید سلیمانی، بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی رضوان الله تعالی علیه
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه ندارد.
  neshan logo