info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، عشقیار واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، بوستان قنبرزاده، ورودی مترو ایستگاه مصلی، ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی و خودپرداز بانک سامان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی تهران

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید سلیمانی، عشقیار بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید همت است. همچنین تاکسی سرویس مرکوری (کد 150) را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرعماد
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  بهشتی، بین پارسا و قنبرزاده
 • ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه همت
  (1.0)
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس مصلی
  (2.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی ندارد.
  neshan logo