info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی
category

ایستگاه اتوبوس مصلی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی

ایستگاه اتوبوس مصلی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، بزرگراه مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک و خانه موزه دکتر سندوزی و همچنین کولر اتومبیل نسیم، کافه دو ستاره، شرکت توسعه و نوآوری شهر، انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران و آسمان سوی پارسیان (ASP) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مصلی تهران است که در محله نیلوفر - شهید قندی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی، بزرگراه مدرس قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مصلی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مصلی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پرواز آرام آبی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مصلی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی پایانه مترو صادقیه
  مفتح شمالی، نرسیده به دهم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین
  مفتح شمالی، نرسیده به دهم
 • ایستگاه اتوبوس شهر فرنگ
  بهشتی، بین ایزد و شهید احمد قصیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی ندارد.
  neshan logo