عکس ایستگاه اتوبوس مصلی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مصلی (محله نیلوفر - شهید قندی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بعد از ساوجی نیا

موقعیت ایستگاه اتوبوس مصلی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مصلی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک و خانه موزه دکتر سندوزی و همچنین شرکت توسعه و نوآوری شهر، کافه دو ستاره، انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران، کولر اتومبیل نسیم و استدیو طراحی لباس شیمنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مصلی است که در محله نیلوفر - شهید قندی بزرگراه مدرس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس، بعد از ساوجی نیا قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مصلی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امراسیر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مصلی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بعد از ساوجی نیا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی ندارد.
neshan logo