info
عکس ایستگاه اتوبوس پارکعکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله آرژانتین - ساعی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان پاستور نو، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین رستوران نایب شعبه وزرا، مرکز استخدام الوپیک، مسجد ولیعصر (عج) | خوزستانی های مقیم مرکز، کارگزاری مهرآفرین و شرکت بیمه سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک تهران است که در محله آرژانتین - ساعی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خالد اسلامبولی (وزرا)، بین شهید رفیعی و هجدهم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میرزای شیرازی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ایران کار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پارک

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  فینیکس
  سه شنبه 16 فروردین ماه 1401

  کنار این ایستگاه ساختمان نیمه کاره ای درحال احداث هست، مراقب باشین.


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین شانزدهم و یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  مطهری، ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر
  بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین چهلم و چهل و دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی
  میدان سید جمال الدین اسدآبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
  neshan logo