info
عکس ایستگاه اتوبوس سوم
category

ایستگاه اتوبوس سوم (محله جهاد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سوم

ایستگاه اتوبوس سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب کوثر و پاساژ هنر و همچنین رستوران ایتالیایی دانته، کافه جار، کلینیک دندانپزشکی یوسف آباد، آموزشگاه تالار بورس و کنیسه یوسف آباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوم تهران

ایستگاه اتوبوس سوم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جهاد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، اسدآبادی، بین شانزدهم و یازدهم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سوم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس رز قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سوم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سنایی
  مطهری، بین سنایی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  میرزای شیرازی، بین پانزدهم و مسیحی
 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  میرزای شیرازی، بین مطهری و بیست و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر
  بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین سی و چهارم و سی و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سوم ندارد.
  neshan logo