عکس ایستگاه اتوبوس مطهری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مطهری (محله عباس آباد - اندیشه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، بین عرفان و آزادگان

موقعیت ایستگاه اتوبوس مطهری در محله عباس آباد - اندیشه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان میرزای شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و مرکز خرید ستاره و همچنین شرکت سازگار ارقام، سفره خانه سنتی سیمرغ، بیمارستان توس، طباخی کلپچ و دکتر جباری متخصص ارولوژی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مطهری است که در محله عباس آباد - اندیشه خیابان میرزای شیرازی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی، بین عرفان و آزادگان قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مطهری عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آلاله آسمان آبی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، بین عرفان و آزادگان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرعماد
  مطهری، بین میرعماد و قابوس نامه
 • ایستگاه اتوبوس پله سوم
  ولیعصر، بین هجدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس بیهقی
  بزرگراه مدرس، بیهقی، بین چهاردهم و دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس شانزدهم
  نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین چهاردهم و شانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مطهری ندارد.
  neshan logo