info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی

ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، ورودی مترو ایستگاه مصلی، ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی، خودپرداز بانک دی و نمازخانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی تهران است که در محله نیلوفر - شهید قندی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهید همت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس مرکوری (کد 150) را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلای امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • ایستگاه اتوبوس میرعماد
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی
  بزرگراه شهید سلیمانی، عشقیار
 • ایستگاه اتوبوس پایانه همت
  (1.0)
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس مصلی
  (2.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی ندارد.
  neshan logo