عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان نلسون ماندلا، شمال واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین، خانه موزه دکتر سندوزی، بام رو به روی مصلی و مرکز خرید آفریقا و همچنین فروشگاه زنجیره ای شهروند، لوازم آرایشی هایلند بیوتی، دفتر رویال سفر ایرانیان، کافه رستوران بونژور و گامبی ساندویچ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت

در شهر تهران، محله آرژانتین - ساعی خیابان نلسون ماندلا، شمال، ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس وزرا واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر فرنگ
  بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بهشتی، بعد از بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی
  بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی
 • ایستگاه اتوبوس قائم مقام
  شهید بهشتی، بین شهید احمد قصیر و بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی پایانه علم و صنعت ندارد.
  neshan logo