info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی محله اراضی عباس آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله اراضی عباس آباد تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، ورودی مترو ایستگاه مصلی، خودپرداز بانک دی، گروه تولیدی راه سبز کلبه ها و باشگاه ورزشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی تهران

ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله اراضی عباس آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید همت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس مرکوری (کد 150) هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی
  بزرگراه شهید سلیمانی، عشقیار
 • ایستگاه اتوبوس پایانه همت
  (1.0)
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس مصلی
  (2.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی امام خمینی ندارد.
  neshan logo