info
عکس باشگاه ورزشی
category

باشگاه ورزشی (محله اراضی عباس آباد، تهران)

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی

باشگاه ورزشی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله اراضی عباس آباد تهران و بزرگراه مدرس واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، ورودی مترو ایستگاه مصلی، خودپرداز بانک سامان، پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران و ایستگاه تاکسی پل سیدخندان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزشی واقع شده‌اند:

 • سالن تربیت بدنی مصلی
  شهید بهشتی، میرعماد، شانزدهم میرعماد
 • باشگاه بدنسازی تپش
  (5.0)
  بزرگراه شهید حقانی، دوازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی ندارد.
  neshan logo