info
عکس سالن تربیت بدنی مصلی
category

سالن تربیت بدنی مصلی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

سالن و مجموعه ورزشی

درباره‌ی سالن تربیت بدنی مصلی

سالن تربیت بدنی مصلی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان شهید بهشتی، میرعماد، شانزدهم میرعماد واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده مجموعه ورزشی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهراد و مجموعه چهل سرا و همچنین کلینیک فوق تخصصی گوارش و کبد بهبود، آژانس مسافرت هوایی و گردشگری قدس گشت، بوستان افرا، شرکت صنعت الکترونیک پژوه و سرویس بهداشتی افرا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شهيد بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده سالن تربیت بدنی مصلی واقع شده‌اند:

 • باشگاه بدنسازی
  بهشتی، بین سهروردی شمالی و کاووسی فر
 • باشگاه ورزشی
  بزرگراه مدرس
 • مرکز سلامت و تناسب اندام طبی
  سهروردی شمالی، حسینی - سورنا، پیلتن
 • باشگاه نبرد مردان
  سهروردی شمالی، مطهری
 • مجموعه ورزشی شهید مفتح
  مفتح شمالی، بین دوست محمدی و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن تربیت بدنی مصلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن تربیت بدنی مصلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن تربیت بدنی مصلی ندارد.
  neshan logo