info
عکس ساختمان پزشکان امیر المومنین
category

ساختمان پزشکان امیر المومنین محله جوادیه (زمانی)، تهران

مجتمع پزشکی
3.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ساختمان پزشکان امیر المومنین

ساختمان پزشکان امیر المومنین (مجتمع پزشکی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان نوری، بیست متری جوادیه واقع شده است. این مجتمع یکی از دو مجتمع پزشکی در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین مطب دندانپزشکی دکتر عاطفه حکمتی، پیتزا نیما، نمایشگاه مبل ایران محمدی، ساختمان پزشکان قائم و نانوایی سنگک قرار گرفته است.
سایر مراکز پزشکی که در محدوده ساختمان پزشکان امیر المومنین واقع شده‌اند:

 • ساختمان پزشکان بهاران
  بهداری، خطیب
 • ساختمان پزشکان قائم
  (4.1)
  نوری، بیست متری جوادیه، بین صفر آبادی فراهانی و تقی زاده اصل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان پزشکان امیر المومنین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان پزشکان امیر المومنین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان پزشکان امیر المومنین ندارد.
  neshan logo