info
عکس ساختمان پزشکان بهاران
category

ساختمان پزشکان بهاران محله انبار نفت، تهران

مجتمع پزشکی

درباره‌ی ساختمان پزشکان بهاران

ساختمان پزشکان بهاران (مجتمع پزشکی) در محله انبار نفت تهران و خیابان خطیب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و تخم مرغ فروشی حسینی و همچنین تعمیرات دما سیستم، پارکینگ مکانیزه خیابان بهداری، مسجد محمد رسول الله (ص) موقوفه فخرالحاجیه، لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان و هتل صبا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز پزشکی که در محدوده ساختمان پزشکان بهاران واقع شده‌اند:

 • ساختمان پزشکان بهروزان
  مختاری، محلوجی قمی
 • ساختمان پزشکی
  (5.0)
  نوری، بیست متری جوادیه
 • ساختمان پزشکان قائم
  (3.0)
  نوری، بیست متری جوادیه، بین صفر آبادی فراهانی و تقی زاده اصل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان پزشکان بهاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان پزشکان بهاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان پزشکان بهاران ندارد.
  neshan logo