info
عکس داروخانه عباس حکمی
category

داروخانه عباس حکمی محله منصوریه منگل، تهران

درباره‌ی داروخانه عباس حکمی

داروخانه عباس حکمی (داروخانه) در محله منصوریه منگل ری و بزرگراه شهید کریمی واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله منصوریه منگل ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره گذرنامه ناحیه شهرری، کترینگ روشا، شهر کتاب شهر ری تهران، پیرایش رحیمی و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه عباس حکمی تهران

آدرس داروخانه عباس حکمی تهران، شهر تهران، محله منصوریه منگل است. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، بزرگراه شهید کریمی، بین درچه ای و بلوار بسیج است.

داروخانه عباس حکمی تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله منصوریه منگل دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. داروخانه احمدیان کلچه، داروخانه سهیلا برزگر صفری و داروخانه دکتر یوسفی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه عباس حکمی تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه عباس حکمی تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده است.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه عباس حکمی تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه عباس حکمی واقع شده‌اند:

 • داروخانه احمدیان کلچه
  فدائیان اسلام، بین شهید مصطفی امیری و محمدی
 • داروخانه سهیلا برزگر صفری
  امام حسین، گلها
 • داروخانه دکتر یوسفی
  بلوار دستواره، غیبی، حسن پور
 • داروخانه دکتر داود وندی
  (4.0)
  امام حسین، بین اسداللهی و حائری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nima (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه عباس حکمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه عباس حکمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه عباس حکمی ندارد.
  neshan logo