عکس راهور منطقه 28 مشاهده در نقشه نشان
category

راهور منطقه 28 (محله شهرک گلها، تهران)

پلیس راهنمایی و رانندگی
1.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی

موقعیت راهور منطقه 28 در محله شهرک گلها تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


راهور منطقه 28 (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله شهرک گلها تهران و خیابان شفیعی واقع شده است. این مرکز یکی از دو پلیس راهنمایی و رانندگی در محله شهرک گلها تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 505 ارتش و مجتمع تجاری امپریوم و همچنین ساختمان گروه صنعتی شیشه کاوه، سوپر مارکت پرشین.حمیدرضا رشیدی، قهوه خانه امیر (امیر حسین ازگلی)، نانوایی سنگک و اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی


سایر مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی که در محدوده راهور منطقه 28 واقع شده‌اند:

 • اداره راهنمایی و رانندگی منطقه بیست و هشت
  (4.0)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kho_p34 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی راهور منطقه 28 تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پاسگاه پلیس راه راهنمایی رانندگی راهور

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد راهور منطقه 28 تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه راهور منطقه 28 تهران ندارد.
  neshan logo