info
عکس مرکز مشاوره دانشگاه شیراز
category

مرکز مشاوره دانشگاه شیراز محله فلسطین، شیراز

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز مشاوره دانشگاه شیراز

مرکز مشاوره دانشگاه شیراز (مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره) در محله فلسطین شیراز و خیابان نشاط واقع شده است. این مرکز یکی از یازده مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره در محله فلسطین شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید فقیهی و موزه تاریخ جندی شاپور و همچنین داروخانه نور، مطب دکتر رزم کُن (جراح مغز و اعصاب)، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز، رستوران باشگاه دانشگاه و آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر نشاط قرار گرفته است.
سایر مراکز مشاوره و خدمات روانشناسی که در محدوده مرکز مشاوره دانشگاه شیراز واقع شده‌اند:

 • کلینیک سرآمد
  خیابان ملاصدرا، حکیمی غربی، ابتدای حکیمی
 • مرکز مشاوره آفاق شیراز
  خیابان ملاصدرا، هدایت غربی
 • مشاوره و روانشناسی راه نو
  خیابان ملاصدرا، بین 4 ملاصدرا و جمالی
 • کلینیک روانشناسی راه نو زندگی
  بلوار دانشجو، دانشجو 2، بین ساحلی و دانشجو 4
 • مرکز مشاوره تخصصی خانواده عارف
  انقلاب اسلامی، هدایت شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 15 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مشاوره دانشگاه شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 15 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مشاوره دانشگاه شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مشاوره دانشگاه شیراز ندارد.
  neshan logo