info
عکس ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده
category

ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده

ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و خیابان حنیفه زاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین بقعه جوانمرد قصاب، سرای محله جوانمرد قصاب، نانوایی سنگکی، سالن ورزشی الزهرا و آبمیوه و بستنی بابا حبیب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده ری

ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده ری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله جوانمرد قصاب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار بسیج، سیزدهم، شهید یوسفی، حنیفه زاده، بین خمینی و کیانی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو جوانمرد قصاب است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آلاله قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حنیفه زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بلوار شهید رجایی، بین مهدی شیری و بلوار سیزده آبان
 • ایستگاه اتوبوس سر آبان
  بلوار شهید رجایی، تقاطع بزرگراه شهید کریمی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع امام رضا
  فدائیان اسلام، غیبی، شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده ندارد.
  location استان تهران، ری، بلوار بسیج، سیزدهم، شهید یوسفی، حنیفه زاده، بین خمینی و کیانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo