info
عکس ایستگاه اتوبوس سر آبان
category

ایستگاه اتوبوس سر آبان محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سر آبان

ایستگاه اتوبوس سر آبان (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع امام رضا (ع)، کترینگ بابک، درمانگاه دندانپزشکی امیرالمومنین علی (ع)، پخش تخم مرغ مرادی و ساختمان پزشکان 13 آبان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سر آبان ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس سر آبان ری است که در محله جوانمرد قصاب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، تقاطع بزرگراه شهید کریمی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس سر آبان ری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف ری می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس همسایه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سر آبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا
  کمیل، بین شهید علی امرایی و نگارستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس حنیفه زاده
  بلوار بسیج، سیزدهم، شهید یوسفی، حنیفه زاده، بین خمینی و کیانی
 • ایستگاه اتوبوس جوانمرد
  بلوار دستواره، کمیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سر آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سر آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سر آبان ندارد.
  neshan logo