info
عکس ایستگاه اتوبوس جوانمرد
category

ایستگاه اتوبوس جوانمرد محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوانمرد

ایستگاه اتوبوس جوانمرد (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره، کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین سرای محله جوانمرد قصاب، نانوایی سنگکی، سالن ورزشی الزهرا، آرایشگاه مجید و پایگاه اورژانس تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوانمرد ری

ایستگاه اتوبوس جوانمرد ری در شهر ری، محله جوانمرد قصاب و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دستواره، کمیل بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف ری، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جوانمرد ری عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو جوانمرد قصاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ارشاد تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوانمرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بلوار سیزده آبان، بین رجایی و رضا عنایتی
 • ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
  بلوار شهید رجایی، بین صفر رحمتی و محمد افشاری
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بلوار شهید رجایی، بین مهدی شیری و بلوار سیزده آبان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوانمرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوانمرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوانمرد ندارد.
  neshan logo