info
عکس ایستگاه اتوبوس ارشاد
category

ایستگاه اتوبوس ارشاد محله دیلمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارشاد

ایستگاه اتوبوس ارشاد (ایستگاه اتوبوس) در محله دیلمان ری و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران مجلل، پارک کمیل، داروخانه شبانه روزی کنعانی، بستنی کوروش و مسجد جامع فاطمه زهرا سلام الله علیها (ارشاد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارشاد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ارشاد تهران است که در محله دیلمان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کمیل بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارشاد تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهر ری در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس همسایه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ارشاد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارشاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری تورقوزآباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری باقرشهر
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری زمان آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارشاد ندارد.
  neshan logo