info
عکس ایستگاه اتوبوس فرمانداری
category

ایستگاه اتوبوس فرمانداری محله حمزه آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرمانداری

ایستگاه اتوبوس فرمانداری (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان مدرسه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وکیل و همچنین مجموعه ورزشی مدرس، درمانگاه فرهنگیان، دار الشفا نرجس خاتون، دفتر خدمات شهر و تولیدی مانتو ارکان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرمانداری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فرمانداری تهران است که در محله حمزه آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مدرسه، بین عسگریان و گلها بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرمانداری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهر ری در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ارشاد تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرمانداری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرمانداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  کمیل
 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم
  قم، بین پورسلیمانی و غیبی
 • ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری
  آستانه، بین برادران بغدادی و محراب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرمانداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرمانداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرمانداری ندارد.
  neshan logo