عکس ایستگاه اتوبوس ولی آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ولی آباد (محله ولی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر کریمان، بین سلمان فارسی و فدایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ولی آباد در محله ولی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ولی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله ولی آباد ری و خیابان دکتر کریمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولی آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه مجموعه ورزشی شهر سالم (سوله الزهرا 21)، شورای حل اختلاف مجتمع شماره 20 (شهرری)، فرهاد گودرزی وکیل پایه یک دادگستری، مسجد حسین بن علی و جلوبندی و کمک فنرسازی امیر ارتفاع قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر کریمان، بین سلمان فارسی و فدایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  کمیل، بین بهار و میدان غیبی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم
  قم، بین پورسلیمانی و غیبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولی آباد ندارد.
  neshan logo