info
عکس ایستگاه اتوبوس ولی آباد
category

ایستگاه اتوبوس ولی آباد محله ولی آباد، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولی آباد

ایستگاه اتوبوس ولی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله ولی آباد ری و خیابان دکتر کریمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولی آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه دلسا، شورای حل اختلاف مجتمع شماره 20 (شهرری)، نانوایی بربری، جلوبندی و کمک فنرسازی امیر ارتفاع و مجموعه ورزشی شهر سالم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولی آباد ری

آدرس ایستگاه اتوبوس ولی آباد ری، شهر ری، محله ولی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در دکتر کریمان، بین سلمان فارسی و فدایی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولی آباد ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهر ری نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس محمد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ولی آباد ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  بلوار شهید رجایی، بین یزدانی و اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  غیبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولی آباد ندارد.
  neshan logo