عکس ایستگاه اتوبوس پل آوینی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل آوینی (محله شهید بهشتی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل آوینی در محله شهید بهشتی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل آوینی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه عرضه موقت دام منطقه۲۰ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل آوینی

ایستگاه اتوبوس پل آوینی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهید بهشتی بزرگراه شهید رجایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید رجایی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل آوینی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهر ری است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی راگا تاکسی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل آوینی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل آوینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرمانداری
  مدرسه، بین عسگریان و گلها
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا
  مدرسه، بین گلها و تبلیغات اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری
  فرمانداری، نرسیده به مدرسه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل آوینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل آوینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل آوینی ندارد.
  neshan logo