info
عکس ایستگاه اتوبوس کانون بسیج
category

ایستگاه اتوبوس کانون بسیج محله سرتخت، ری

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کانون بسیج

ایستگاه اتوبوس کانون بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله سرتخت ری و خیابان دکتر کریمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله سرتخت ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وکیل و همچنین دار الشفا نرجس خاتون، میدان هادی ساعی، دفتر خدمات شهر، ایستگاه آتش نشانی شماره 9 و فروشگاه رفاه تهران شهرری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کانون بسیج ری

ایستگاه اتوبوس کانون بسیج ری در شهر ری، محله سرتخت و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دکتر کریمان، بین آستانه و شهدای شاملو بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کانون بسیج ری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهر ری است. همچنین تاکسی سرویس محمد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کانون بسیج ری، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کانون بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهرری
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس شهید غیبی
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری باقرشهر
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کانون بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کانون بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کانون بسیج ندارد.
  neshan logo