عکس ایستگاه اتوبوس کانون بسیج
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کانون بسیج (محله سرتخت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کمیل، بین آستانه و شهدای شاملو

موقعیت ایستگاه اتوبوس کانون بسیج در محله سرتخت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کانون بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله سرتخت ری و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سرتخت ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وکیل و همچنین فروشگاه رفاه تهران شهرری، دار الشفا نرجس خاتون، درمانگاه فرهنگیان، بهزیستی شهر ری و دفتر خدمات شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کانون بسیج

ایستگاه اتوبوس کانون بسیج در شهر تهران، محله سرتخت و خیابان کمیل قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کمیل، بین آستانه و شهدای شاملو بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کانون بسیج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهر ری است. همچنین تاکسی سرویس توکل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کانون بسیج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کمیل، بین آستانه و شهدای شاملو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کانون بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهر ری
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهرری
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  کمیل، بین میدان نماز و میدان غیبی
 • ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا
  قم، بین میدان شاه عبدالعظیم و مشیری
 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بزرگراه شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کانون بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کانون بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کانون بسیج ندارد.
  neshan logo