عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری (محله حمزه آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شهدای شهرداری

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرداری در محله حمزه آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان شهدای شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه رفاه تهران شهرری، شیرینی فروشی شهرآرا، شورای حل اختلاف مجتمع شماره 20 (شهرری)، دار الشفا نرجس خاتون و درمانگاه فرهنگیان قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شهدای شهرداری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن
  رجایی، نرسیده به پویا
 • ایستگاه اتوبوس آوینی
  بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بزرگراه شهید رجایی، تقاطع اندیشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری ندارد.
  neshan logo