info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری محله حمزه آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری

ایستگاه اتوبوس شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان شهدای شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه رفاه تهران شهرری، شیرینی فروشی شهرآرا، شورای حل اختلاف مجتمع شماره 20 (شهرری)، دار الشفا نرجس خاتون و درمانگاه فرهنگیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران

ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حمزه آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهدای شهرداری بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهر ری در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس توکل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن
  رجایی، نرسیده به پویا
 • ایستگاه اتوبوس آوینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس شهید غیبی
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس میخک
  سلمان فارسی غربی، بین میدان امام هادی و الله دادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری ندارد.
  neshan logo