info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری
category

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری (محله حمزه آباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان فرمانداری، نرسیده به مدرسه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهدای هفتم تیر و همچنین پایگاه تجمیعی ورزشگاه آیت الله مدرس، بوستان مترو، مجموعه ورزشی مدرس، ورودی مترو ایستگاه شهرری و ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری تهران، شهر تهران، محله حمزه آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس فرمانداری، نرسیده به مدرسه است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهر ری قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس همسایه واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه مترو شهرری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری
  آستانه، بین برادران بغدادی و محراب
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  بلوار دستواره، بین آوینی و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  کمیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری ندارد.
  neshan logo