info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا محله حمزه آباد، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا

ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرا ولاء، شیرینی جام عسل، بانک مسکن-میدان نماز، رستوران مجلل و میدان نماز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا ری است که در محله حمزه آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کمیل، بین شهید علی امرایی و نگارستان سوم بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا ری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف ری بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس همسایه قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا ری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگسرای ولا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  کمیل، بین سلیمانی و ایران سیلندر
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بلوار سیزده آبان، بین رجایی و رضا عنایتی
 • ایستگاه اتوبوس سر آبان
  بلوار شهید رجایی، تقاطع بزرگراه شهید کریمی
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بلوار شهید رجایی، بین مهدی شیری و بلوار سیزده آبان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا ندارد.
  neshan logo